Artlantis 2020 − nowe możliwości

Program Artlantis jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem do tworzenia fotorealistycznych renderów i animacji. Pionier w dziedzinie wizualizacji architektonicznej, kompatybilny z oprogramowaniem do modelowania 3D dostępnym na rynku.

 

Kolory RAL

 

Artlantis 2020 oferuje 243 skodyfikowane kolory i odcienie z palety Ral Effect, RAL Design i RAL Classic, które są wyznacznikami standardów w świecie architektury i budownictwa.

Narzędzie Denoiser (do usuwania szumów)

 

Zmniejsz lub nawet wyeliminuj szumy pochodzące z renderowania, zwykle wytwarzane przez odbicia od tekstur. Chcesz trochę szumu na obrazie? Sam zdecyduj, czy włączyć tę opcję, czy nie. Narzędzie Denoiser analizuje piksele i redukuje szumy.

Trawa 3D

 

Zintegrowany katalog mediów oferuje 4 nowe i 6 zaktualizowanych rodzajów trawy 3D wzbogaconych o nowe ustawienia: dostosowanie koloru kępek trawy, zastosowanie zmiany gęstości - wielkość jest automatycznie obliczana strefa po strefie".

Narzędzie Portale

 

Portale: nowe ustawienie optymalizacyjne do zarządzania oświetleniem w programie Artlantis. W przypadku korzystania z niskich ustawień do szybkiego renderowania, opcja ta poprawia oświetlenie scen wewnętrznych i usuwa szumy z obrazu.