Duzy baner strona glowna (2)

Szkolenie "BIM MANAGER"

WSC GRAPHISOFT CENTER przyjmuje zgłoszenia na szkolenia prowadzone
przez specjalistów z firmy GRAPHISOFT.

BIMmanager szkolenie baner 600px


Zapewniamy skuteczną metodykę. Oferujemy przegląd możliwych postaw, zakres odpowiedzialności i niezbędny poziom wiedzy technicznej  BIM MANAGERÓW, w tym niezbędny poziom wiedzy o oprogramowaniu oraz o strategii i metodach implementacji BIM.

Szkolenie jest zalecane dla profesjonalistów interesujących się najnowszymi osiągnięciami w zakresie efektywnej i kompleksowej implementacji BIM oraz wykonywaniem projektów i modeli inwestycji w oparciu o technologię BIM w praktyce architektonicznej i budowlanej.

więcej »

Konferencja PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI

KONFERENCJA PROJEKTOWANIE PRZYSZLOSCI

KONFOTEKA Sp. z o.o. i BIM KLASTER zapraszają do udziału w piątej edycji konferencji PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI.

 

24 kwietnia 2018 roku
Centrum Konferencyjnym
GOLDEN FLOOR

(Warsaw Trade Towe - 32 piętro)
ul. Chłodna 51, Warszawa

więcej »

Konkurs
komunikat nr 2

DZA17 PLAKAT UWAGASzanowni Państwo,

Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie w ogłoszeniu wyników konkursu, spowodowane zgłoszeniem nadspodziewanie dużej liczby prac (266 prac, około 2.300 plansz, ponad 200GB danych!). Pokonaliśmy problemy techniczne i sędziowie kończą właśnie etap indywidualnej oceny prac. Pozwoli to wytypować wyróżniające się prace, które następnie zostaną poddane ocenie i dyskusji na posiedzeniu jury. Posiedzenie to zaplanowaliśmy w dniach 23 i 24 kwietnia. Wtedy też podejmiemy ostateczne decyzje o sposobie i terminie ogłoszenia wyników. Planowaliśmy zorganizowanie wystawy pokonkursowej, ale ze względu na liczbę prac jest to trudne do zrealizowania. Prawdopodobnie poprzestaniemy na opublikowaniu nagrodzonych prac i protokołu obrad jury w internecie, co jednak też będzie wymagało kilkudniowych przygotowań. Dołożymy starań, by ogłosić wyniki konkursu przed końcem kwietnia, a najdalej w pierwszych dniach maja.

 

Z poważaniem,
Organizator i jury konkursu "Dyplom z programem ARCHICAD"

 

Więcej informacji o konkursie >

 
  
 
 

 

 

Dzień Młodego Architekta - fotorelacja

Pierwszy w tym roku Dzień Młodego Architekta organizowany przez miesięcznik BUILDER już za nami. Jednym z wydarzeń były warsztaty BIM poświęcone współpracy programu ARCHICAD z innymi programami, takimi jak Rhino i Grasshopper3D. W sali kinowej w warszawskich Złotych Tarasach był spory nadkomplet! Zapraszamy na fotorelację.

kliknij aby obejrzeć galerię zdjęć