ARCHICAD 23 TWINMOTION

3DGRAPHIK SP. Z O.O.

3DGRAPHIK
Wrocław

na zlecenie szkolenia na terenie całej Polski
szkolenia odpłatne

 

Czy jesteś gotowy, na dalsze podążanie ścieżką kariery oraz na gromadzenie doświadczenia zawodowego? Jesteśmy właśnie po to aby pogłębić Twoja wiedzę. Specjalizujemy się w szkoleniach z obsługi programów graficznych ARCHICAD i Cinema 4D. Pragniemy z wielką radością powitać Cię w gronie uczestników naszych szkoleń.

 

Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe, otwarte i zamknięte. Posiadamy własny, sprawdzony program dydaktyczny, działajmy w oparciu o własne materiały szkoleniowe. Sposób prowadzenia naszych szkoleń zyskał sobie przychylność i aprobatę Wyższych uczelni, firm szkoleniowych jak i uczestników samych szkoleń, co odzwierciedlają liczne listy referencyjne. Niektóre z nich znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

Obok grafiki przestrzennej zajmujemy sie także projektowaniem architektonicznym. Nasza pracownia projektowa tworzy architekturę mieszkaniową, użyteczności publicznej oraz design wnętrzarski.

 

Siedziba firmy mieści się przy ul. Kasprzaka 19/4 we Wrocławiu.

Kontakt: +48 534 968485; januszkukiela@gmail.com , biuro@3dgraphik.pl

Więcej informacji o naszych szkoleniach: www.3dgraphik.pl >