ARCHICAD 23 TWINMOTION

ART&DECOR

ArtDecor logo

Warszawa

szkolenia odpłatne

 

ART&Decor jest niepubliczną, akredytowaną placówką oświatową zarejestrowaną w Biurze Edukacji m.st. Warszawy, akredytowaną przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
 

Jesteśmy grupą  architektów i florystów - praktyków i pasjonatów, którzy dzielą się swoja wiedzą, doświadczeniem i oczekują rzetelnej pracy od uczestników szkoleń. Byliśmy i jesteśmy inicjatorami rozwiązań szkoleniowych, a innowacyjność naszych rozwiązań  modelowała również oferty naszych Konkurentów. Jesteśmy z tego dumni ale nie spoczywamy na laurach, dlatego stale analizujemy rynek i oczekiwania naszych Klientów.
 

Od 1999 roku przeprowadziliśmy ponad 200 kursów na terenie całej Polski, nawiązaliśmy współpracę z kilkunastoma partnerami szkoleniowymi. Naszym kompetencjom zaufało już ponad 2000 osób, które w ankietach końcowych oceniło nas na 5,6 pkt. w sześciostopniowej skali ocen. Od początku 2011 roku maksymą naszych kursów jest „mniej znaczy więcej". Zmniejszyliśmy liczbę edycji na przestrzeni roku, aby maksymalnie rozbudować programy kursów, podnosząc ich wartość merytoryczną. To nowy standard na Polskim rynku.

 

Czekamy na Ciebie: www.artdecorszkolenia.pl >